Äppelgården Luggerud - Hemaanet Bäckevarv - Nordmarken Värdsarv - FRED PÅ OG MED MODER JORD  - KARBONBALANSE - POMOLOGI
Äppelgården Luggeruds linker: 

Nordahl Grieg Fredsfond -www.fredsfond.info
Äppelgården Luggerud – www.norfm.org
Vestfold og Verdensarven www.leidin.info
Norges Bonde og småbrukarlag ― www.smabrukarlaget.no
Norsk Kvinnesaksforening ― www.kvinnesak.no

Silversmeden i Dal Långed www.silversmedenblogspot.com
Atelje Skogen www.ateljeskogen.
Gittasglas   www.gittasglas.se

Catshamans essäer om forntiden – www.catshamans.se
Gáldu  – Kompetansesenter for urfolks rettigheter  – www.galdu.org
Varanger Samiske Museum – www.varjjat.org
Arran, Drag – www.arran.no

Saami Council www.saamicouncil.net
Inuit Circumpolar Council (ICC)  www.inuit.org
www.icc.hotbox.ru www.iccalaska.org – www.inuitcirc
Aleut International Association (AIA) – www.aleut-international.org
Arctic Athabaskan Council (AAC)– www.articathabaskancouncil.com
Russian Association of Indigenous Peaples of the North (RAIPON) – www.raipon.org

Järnskog Hembygdsgård – www.jarnskog.com
Värmlands Hembygdsförbund – www.hembygdvarmland.se
Värmlands Museum – www.varmlandsmuseum.se
Värmlands Arkeologiska Sällskap – www.arstuga.org/vas
Värmlands vikingcenter www.varmlandsvikingcenter.se
Sammenslutningen af Danske Amatørarkæologer – www.arkaeologi-sda.dk
Dalarnas Museum – www.dalarnasmuseum.se
Halmens Hus – www.halmenshus.com
Medeltidsveckan på Gotland – www.medeltidsveckan.se
Middelaldersøm www.middelaldersom.no
Instituttet för Forntida Teknik – www.forntidateknik.z.se
Ekehagens Forntidsby – www.ekehagen.se
Göteborgs naturhistoriska museum – www.gnm.se
Vestfolds verdensarv www.leidin.info

'Å være menneske – www.becominghuman.org
Menneskets utvikling  – www.evolution-mensch.de
Aragogrotten i Frankrike – www.culture.gouv.fr/culture/arcnat/tautavel
Mesterene fra Magdalenkulturen  – www.veoh.com
Lascantgrotten i Frankrike – www.lascaux.culture.fr
Steinalderlandsbyen Catal Hüyük i Tyrkia – www.catalhoyuk.com
Neanderthal Museum – www.neanderthal.de
Varggrottan – www.susiluola.fi

Naturhistorisk museum Universitetet i Oslo – www.nhm.uio.no
Stjernehimmelen – samisk tro og mytologi – www.saivu.com
Nord norsk vitensenter – www.nordnorsk.vitensenter.no
RANE – Rock Art in Northern Europe – www.rane-online.org
Vitlycke museum mitt i Tanums världsarv – www.vitlyckemuseum.se
Svenskt HällristningsForskningsArkiv – www.shfa.se
Tanums Hällristningsmuseum Underslös – www.rockartscandinavia.se
Verdensarvsenter for bergkunst Alta Museum – www.alta.museum.no
RockArt Namforsen – www.namforsen.com
Glösa Hällristningsmuseum och Älghallen – www.glosaalgriket.se
American Roch Art Reesearch Association – www.arara.org
The African Rock Art Digital Arichive – www.sarada.co.za
Skriftspråk  – www.omniglot.com

Arkeologi i nord – http://arkeologi.blogspot.com
Arkeologi i Norge – www.arkeologiinorge.no
Kongsberg Amatørarkeologiske Forening – http://jarnaes.wordpress.com

Vikingeskibsmuseet Roskilde – www.vikingeskibsmuseet.dk

Sveriges Pomologiska Sällskap – www.svepom.se
Nordlig drue nettverk – www.northernwinework.com
Foreningen norske druedyrkere www.norskedruedyrkere.no
Föreningen Svenska Vinodlare – www.svenskavinodlare.se
Foreningen af Danske Vinavlere – www.vinavl.dk

Föreningen Bohuslin – www.bohuslin.se
Klässbols Linneväveri – www.klassbols.se
Norges Linforening www.norges-linforening.no

Vilda Växter – www.rostock.se
Auen Urtegård  – www.auen-urtegard.no
Östanås Örtterapi – www.urnaturen.com
Ängsbacka www.angsbacka.se

Riksförbundet Svensk Trägård – www.tradgard.org
Spässerud Torpet, Klässbol – www.apelkonsult.se
Gården på Hórn –  www.imitt.nu
Spesialforretning hageredskap – www.meyer-shop.com
Peters Gröna Utmaning – www.matduell.se
Karnhuset bokforlag www.karnhuset.com
Sörmlandsk rabarberfestival – www.rabarberfestival.se
Ålands Försöksstation www.landsbygd.ax/forsoksstation/
N.I. Vavilov Research Institute of Plant Industry – www.vir.nw.ru
Gärdets Musteri www.gardetsmusteri.se
Askim Frukt og Bærpresseri AS – www.afb.no
NaKuHel www.nakuhel.no
Healthy by Nature www.healhybynaturewww.ga
Mangfold og variert kulturlandskap –www.ifoam.org
Skördefest på Värmlandsnäs – www.skordefestvnas.se

Heimskringla – www.heimskringla.no
Don Hitchcock  – www.donsmaps.com
Sagnlandet Lejre – www.sagnlandet.dk
Norsk arkeologisk selskap – www.arkeologi.no
Nicolay Arkeologisk Tidsskrift – www.nicolaytidsskrift.no
Frá haug ok heidni – http://am.uis.no
Populär Arkeologi – www.popark.nu
Fund og Fortid – www.arkaeologi-sda.dk
Skalk – www.skalk.dk
Instituttet för Forntida Teknik – www.forntidateknik.z.se
Ekehagens Forntidsby – www.ekehagen.se

Sametinget www.samediggi.no
Stortinget – www.stortinget.no
Regjeringen – www.regjeringen.no

Nordisk Råd  – www.norden.org
Vestnordisk Råd – www.vestnordisk.is
Arktisk Råd  – www.arctic-council.org
Barentsrådet – www.barents.no

SIPRI – www.sipri.org
United Nations - www.un.org

Foreningen Norden  – www.norden.no
Fritt Norden  – www.frittnorden.dk
Nordisk Fredsakademi www.nordisk-fredsakademi.no
Norsk-Færøysk Lag – www.foroyar.no
Nordens hus på Færøyene – www.nlh.fo

Nordisk Råd  – www.norden.org
Vestnordisk Råd – www.vestnordisk.is
Arktisk Råd  – www.arctic-council.org
Barentsrådet – www.barents.no

Changemaker – www.changemaker.no
Svenske Freds- och Skiljedomsföreningen – www.svenskafreds.se
Sveriges Fredsråd – www.frednu.se
Bike for Peace www.bikeforpeace.no
Klimatriksdagen i Sverige -www.klimatriksdagen.se
Fremtiden i våre hender – www.framtiden.no
Gaiasenteret i Alvdahlwww.gaiasenter.no
Njordstorp Permakultur Gårdwww.njordstorp.se
FIAN-Norge – www.fian.no
Hardangerakademiet www.hardangerakademiet.no
World Futures Studies Federation -www.wfsf.org¨

Norsk Fjellmuseum – www.fjell.museum.no
Fjell Smak www.fjellsmak.no
Uvdalsleiven – www.uvdalsleiven.no
Kirkebygda Produkter – www.uvdalsrosa.no
Villreinen  – www.villreinen.no
Norsk villreinsenter – www.villrein.no
Hjorteviltet – www.hjorteviltet.no
Avestad visentpark www.avestasd.se
Roars Pelsindustri – www.roarpels.no

Norsk Maritimt Museum – www.marmuseum.no
Kon-Tiki museet – www.kon-tiki.no
DS Hestmanden – www.hestmanden.no
Christian Radich – www.radich.no
Skonnerten Svanen – www.svanen.no
Maritimt skipsarkiv –  www.larshipno
Det Norske Videnskaps-Akademi – www.dnva.no
Stiftelsen Arkivet – www.stiftelsen-arkivet.no
Riksantikvaren – www.riksantikvaren.no
Arkeoland – www.arkeoland.uib.no
Nasjonalparker – www.nasjonalparkriket.no
DIS-Norge – www.disnorge.no
Arkivverket Digitalarkivet – http://arkivverket.no/Digitalarkivet
Registreringssentralen for historiske data – www.rhd.uit.no
Norges kulturarv  – www.kulturarv.no
Bjørnstad vikingeby    http://www.vikingsofbjornstad.com
Forbundet kysten – www.kysten.no

Not Quite www.notquite.se
Svenska slottsmassor – www.svenska-slottsmassor.se
Trebåtfestivalen – http://trebatfestivalen.no
DS Hestmanden – www.hestmanden.no
Christian Radich – www.radich.no
Losskøyta Frithjof II – www.frithjof.no
Rørosmartnan – www.rorosmartnan.no
Nordpå Fjellstue www.nordpaa.as
Norsk Skogmuseum – www.skogmus.no
Norsk skogfinsk Museum – www.skogfinskmuseum.no
Finnskogdagene – www.finnskogdagene.no
Østfold Museene – www.ostfoldmuseet.no
Riksantikvaren www.riksantikvaren.no
Museiverket i Finland – www.nba.fi
Ålands Museibyrån – www.ls.aland.fi/museum
Nationalmuseet i Danmark – www.natmus.dk
Føroya Fornminnissavn – www.fornminni.fo
Nasjonalmuseet på Island – www.natmus.is
Grønland National Museum og Arkiv – www.museum.gl

Norsk Institutt for luftforskning – www.nilu.no
G. O. Sars – www.geoportalen.no
Vannbevegelsen – www.vannbevegelsen.no

NUPI – www.ffi.no
EFTA – www.efta.int

Nei til Atomvåpen – www.neitilatomvapen.no
Internasjonal Kvinneliga for Fred og Frihet – www.ikff.no
Ålands Fredsinstitutt – www.peace.ax
NATO – www.nato.int
OSSE – www.osce.org
CICA – www.s-cica.org

Scottish National Party – www.snp.org
 
Website Builder drives av  Vistaprint